Avukat Esra BOZATOĞRUL, 1997 Yenimahalle/Ankara doğumlu olup, 2011 yılında Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda ilk ve ortaöğrenimini, 2015 yılında Fatih Anadolu Lisesi’nde lise eğitimini tamamlamıştır. Akabinde 2019 yılında Kırıkkale Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans öğrenimini tamamlamıştır.

Stajını Ankara Barosu bünyesinde 2020 yılında tamamlayarak 08/01/2021 tarihinde Avukatlık Ruhsatını almıştır. Eğitim ve öğretim hayatı boyunca ortaöğrenim, lise ve lisans programlarını başarıyla tamamlamış, staj ve meslek hayatı boyunca mesleği gereği bulunduğu iller adliyelerinin her bölümünde görevini icra etmiştir.

            Mesleki anlamda kendisini geliştirmeye adamış ve bu amaçla hukuk alanında pek çok eğitim, seminer, kurs ve eğitimlere katılmıştır. Halen Ankara Barosuna kayıtlı olup Laçin Hukuk ve Danışmanlık ofisinde Ekim/2022 tarihinden bu yana avukatlık ve danışmanlık hizmetlerine devam etmektedir.

İLGİ ALANLARI      : Aile Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Ceza Hukuku, Şirketler Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Sermaye Piyasası, Bankacılık ve Finansal Piyasalar