Laçin Hukuk Bürosu

Laçin Hukuk ve Danışmalık Bürosu

FARKIMIZ DÜRÜST, ŞEFFAF, HIZLI  VE ULAŞILABİLİR OLUŞUMUZ..

Yurt içinde ve yurt dışında çok geniş bir müvekkil portföyü bulunan Laçin Hukuk ve Danışmanlık Ofisi , 2015 yılında Sincan’da Avukat Pakize Narin ERGAN tarafından kurulmuştur. Laçin Hukuk & Danışmanlık olarak temel prensibimiz; müvekkillerimiz için karşılaştıkları hukuki sorunlarla ilgili dürüst, güvenilir, objektif ve sonuç odaklı çözümler üretmektir.. Tüm hukuki süreçlerde, en iyi sonuç odaklı olmayı, hızlı ve doğru olmayı ,  kalıcılığı ve kaliteyi ilke edindik. Hukuk hizmetlerimiz de geniş bakış açısı, saygı, disiplin ve meslek etik kurallarından taviz vermeden avukatlık hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Önceliğimiz çözüm , önceliğimizi insan, önceliğimiz hizmet , önceliğimiz KALİTE..

Hedefimiz; kısa vadede hukuki sorunların önlenmesi için etkili bir danışmanlık, uzun vadede ise mevcut hukuki sorunların çözümü amacıyla aktif avukatlık hizmeti sağlamaktır.

Müvekkillerle birebir görüşerek en etkin çözüm yolunu bulmak için, birden çok çözüm yolu sunarız. Müvekkillerimizi gerek yurt içinde ve gerekse yurt dışındaki işlerde temsil etmekteyiz. Müvekkillerimizle olan çalışmalarımızda, müvekkil çıkarlarını ilk ve vazgeçilmez bir unsur olarak görmekteyiz.

Sayılanlarla sınırlı olmayarak , başta Ceza , Aile ve İdare, Tazminat Hukuku (ölümlü ve yaralamalı trafik kazaları) , Miras Hukuku, Yabancılar (Deport Yasağı, Oturma ve Çalışma İzni) Hukuku olmak üzere, İş Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku,Tüketici Hukuku , Vergi Hukuku, Ticaret Hukuku, Kamulaştırma Hukuku , Kamu İhale Sözleşmeleri Hukuku alanlarında ve bu alan içeriği dava konularında danışmanlık hizmeti ile dava vekilliği hizmeti vermekte , müvekkillerini taraf oldukları davalarda, hukuki süreçlerde en iyi şekilde temsil etmekte ve başarı elde etmektedir.

Newsletter
Become a Trendsetter
Sign up for Davenport’s Daily Digest and get the best of Davenport, tailored for you.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mesaj Gönder
WhatsApp Destek Hattı
Laçin Hukuk Danışmanlık WhatsApp Hattı
Merhaba🙌😊 Size Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hemen Ara